Nazywam się MARZENA MRÓWCZYŃSKA.
Jestem parapsychologiem, tarocistką,
terapeutką, plastykiem.

Od 17 lat moja droga życiowa jest drogą rozwoju duchowego, tą drogą dzielę się z innymi, ale aby móc pracować z drugim człowiekiem studiowałam psychologię, w 1997 roku ukończyłam Międzynarodowy College Parapsychologiczny, liczne kursy, warsztaty.

Większość z Państwa może mnie znać z cyklicznych programów telewizyjnych emitowanych w EZO TV (http://www.itv.net.pl/_wrozki/index.php?page=wrozka), gdzie prowadzę swój autorski program, w którym na żywo staram się rozwiązywać Państwa problemy i dzielić swoją wiedzą.

W swojej pracy z Państwem pomagam :
- odnaleźć drogę życiową
- podjąć właściwe decyzje w rozwiązywaniu trudnych sytuacji
- uzdrowić istniejący związek
- wskazać drogę, jak wyjśc z problemów zawodowych i finansowych
- co zrobić, aby znaleźć odpowiedniego partnera


POWIEDZ MI, DOKĄD CHCESZ PÓJŚĆ, A JA CI WSKAŻĘ, JAK TAM DOJŚĆ.
N.D.Walsch 

KAŻDY MOMENT W ŻYCIU ZAWIERA W SOBIE JAKĄŚ OKAZJĘ. UMIEJĘTNOŚCIĄ JEST JĄ TYLKO DOSTRZEC.
Galileusz

TAROT : Dla mnie rola Tarota polega na zrozumieniu przyczyn takiego, a nie innego zachowania, takich, a nie innych doświadczeń, które stały się naszym udziałem, poznawaniu swoich mocnych i słabych stron, w jakie wyposażył nas los. Naszym obowiązkiem jest dowiedzieć się o sobie, o swoich potrzebach jak najwięcej, odkryć swoje talenty i rozwijać własną indywidualnośc.

POKAŻ MI SWOJE DZIŚ, A POWIEM, JAK WYGLĄDAŁO WCZORAJ.
POKAŻ MI SWOJE DZIŚ, A POWIEM,
JAKIE BĘDZIE JUTRO.

Pamiętajmy, że żyjemy wyłącznie DZIŚ i właśnie TERAZ jest najlepszy moment na rozliczenie z przeszłością, ustalenie celu, pragnień oraz dróg, które prowadzą do ich realizacji.


Czymże jest więc sesja z tarotem ?, mówiąc krótko to:
KOREKTA DOTYCHCZASOWYCH ZACHOWAŃ, DOTYCHCZASOWEGO SPOSOBU MYŚLENIA I ODCZUWANIA, BYŚMY ISTOTNIE MOGLI DOJŚĆ, DOKĄD CHCEMY, NIE ZAŚ TAM, DOKĄD PCHA NAS ŚLEPY LOS.

SNY :

Ze snami pracuję od 11-tu lat. I od tylu lat zapisałam kilkanaście dzienników własnych snów, które w tej chwili przychodzą do mnie na życzenie. Pracuję również za snami swoich klientów, obecnie rozpoczęłam pracę nad książką mówiącą właśnie o snach.
Dlaczego tak ważne są sny? Nasza psychika to 10%świadomości, 90% stanowi nieświadomość. Nasza nieświadomość przejawia się poprzez:
1. Sny (analiza snu); uświadomienie nieuświadomionego
2. Symptomy ciała.
3. Relacje międzyludzkie.
4. Choroby, uzależnienia, nałogi

Jung powiedział, że "niezinterpretowany sen, to jak nie otwarty list". Sny należą do człowieka, tak samo, jak myśli, zamiary, uczucia. Sny to ważny aspekt powszedniej rzeczywistości życia ludzkiego. Sny mogą pełnić funkcję drogowskazów, dzięki którym wiemy dokąd idziemy. Owe drogowskazy wewnętrzne mają tę wielką zaletę, że pochodzą z duszy człowieka, że nie zostały nam narzucone z zewnątrz. SEN TO NASZ CODZIENNY HOROSKOP.

NUMEROLOGIA: Natura zbudowana jest według praw matematycznych, a cały wszechświat funkcjonuje z matematyczną precyzją. Wszystko w przyrodzie sprowadzić można do liczb i ich wibracji. Starożytna nauka okultystyczna, zwana Kabałą, przypisywała poszczególnym liczbom znaczenie i wpływ na życie ludzi pozostających w zasięgu ich oddziaływania. Każda litera wibruje swoją liczbą. Każde słowo, nazwa, imię wyraża się wartością liczbową kombinacji składających się nań liter. Wibruje wszystko co nas otacza, a w naszym życiu najistotniejsza jest wibracja i oddziaływanie naszego imienia i nazwiska, daty urodzenia oraz miejsca pobytu. Każdy dzień przynosi wiele pozytywnych i negatywnych reakcji na wpływ otaczających nas Liczb. Są one obecne we wszystkim co widzimy, słyszymy i czujemy. Nie da się od nich uciec, a zatem trzeba je poznać, aby umieć zharmonizować siebie z życiem i otaczającym nas środowiskiem.
Czy daną osobę (rzecz, miejsce) lubimy, czy są dla nas korzystne czy nie, zależy od zgodności ich magnetyzmu liczbowego z naszym, kształtowanym przez nasze imię, nazwisko i datę urodzenia. Niektóre nazwy czy imiona, zwracają naszą uwagę natychmiast, lubimy ich dźwięk, a na niektóre nie zwracamy uwagi lub budzą w nas uczucia negatywne. Jest to wyraz naszej reakcji na ich liczbowy magnetyzm.
Znając swoje liczby, możemy świadomie otaczać się ludżmi, przedmiotami lub przebywać w miejscach, których liczba harmonizuje z naszą i pozytywnie wpływa na nasze życie, a także zachować środki ostrożności w latach, miesiącach czy dniach, które dla nas wibrują niekorzystnie.

ANIOŁY: Poprzez kontakt z siłami anielskimi nasze życie jest bogatsze, a my zyskujemy więcej możliwości i wolności. Anioły są symbolami miłości. Nie mieszkają one w odległym Niebie. Lecz w naszych sercach i współpracują z nami poprzez siłę intuicji. Im bardziej pozwalamy im działać w naszym życiu, tym wyraźniej manifestują swoją obecność w naszym codziennym działaniu.

Pamiętaj: JEŚLI CHOĆ JEDNĄ JASNĄ I DOBRĄ
MYŚL WNIOSŁEŚ DO CZYJEGOŚ
UMYSŁU, JEDNO DOBRE UCZUCIE
ZASZCZEPIŁEŚ W CZYJES SERCE,
JEDNĄ GODZINĄ SZCZĘŚCIA
ROZPROMIENIŁĘŚ JAKIEŚ SMUTNE,
SZARE ŻYCIE, SPEŁNIŁEŚ ZADANIE

ANIOŁA NA ZIEMI.
J. Lubbock

KURSY I SZKOLENIA:

Wkrótce ukaże się informacja na temat kursu rozwoju duchowego z tarotem.
Zapraszam serdecznie.

Udzielam również indywidualnych lekcji tarota i pracy ze snami.

OSOBISTE SPOTKANIA: Jeśli chcielibyście Państwo mieć możliwość spotkania się ze mną osobiście zapraszam do Sieradza lub do mojego magicznego domu zaszytego wśród drzew 20 km od Sieradza bądż do Warszawy, gdzie jestem co najmniej 1 x w tyg. Termin i miejsce wizyty po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod nr tel. 043/821-47-32, kom. 0600949984.

Stawka za konsultację wynosi od 150 za godzinę.

TAROT KONSULTACJA TELEFONICZNA

Jeśli mieszkacie Państwo zbyt daleko , a macie Państwo potrzebę porozmawiania ze mną istnieje możliwość skorzystania z porady przez telefon lub skype.
Stawka za konsultację wynosi od 150 zł za godzinę. W przypadku posiadania telefonu w TP SA (taryfa darmowe weekendy i wieczory) jest możliwośc skorzystania z tej opcji, ewentualnie oddzwaniam na tel. TP.


Konsultacja jest możliwa po wcześniejszym uzgodnieniu terminu, czasu na nią przeznaczonego

Tel. Stacjonarny 043/821-47-32
Tel. Komórkowy 0600949984


I po przesłaniu pieniędzy na konto:
Marzena Mrówczyńska
Bank: Oddział KB SA w Sieradzu
Nr rachunku: 36 1500 1676 1016 7002 8980 0000

Tytuł wpłaty: tarot


Jeśli chcesz napisać do mnie: marzenamr@o2.pl